parallax background

10L

Eco Natura
Vanilla Scented
Bentonite Cat Litter

Vanilya Kokulu Bentonit Kedi Kumu
% 100 doğal beyaz bentonitten imal edilmiş topaklanan özel formüllü kedi kumu. Doğal hammedelerden üretilen EcoNatura kedi kumu sizin ve kedinizin sağlığına zarar verecek herhangi bir kimyasal içermemektedir.
Ürün Barkodu
Kalın Taneli: 8682315523157
İnce Taneli: 8682315523140Özellikleri


Vanilya kokulu topaklanan kedi kumu; hafif ve hoş kokusu ile kedinizin severek kullanacağı bu ürün, %100 doğal formülü ve hızlı topaklanan yapısı sayesinde kötü kokuyu minimalize eder. Bentonitin doğal yapısı sayesinde kötü kokuları topakların içerisinde hapseder. Yüksek sıvı emme kabiliyeti ile oluşan ekstra dayanıklı topaklar sayesinde kedinizin kumu kolayca temizlenir ve geride kalan kumun daha temiz kalarak uzun süreli kullanımı sağlanır.
Kullanım Talimatı


Kum kabını kedinizin kolay ulaşabileceği ve rahatsız edilmeyeceği bir yere koyunuz. Kedi tuvalet kabının tüm zeminini kaplayacak şekilde, 7-8 cm kalınlığında kumu dökünüz. Her gün topaklanan parçacıklar ve dışkıları uygun bir kürekle temizleyiniz. Kum miktarı azaldığında üzerine kum ekleyerek tamamlayınız. Kum ile her türlü temasınız sonrasında elinizi mutlaka sabunlu su ile yıkayınız. Kumunuzun kullanımı, kullanan kedi adeti ve kullanım sıklığına göre değişkenlik gösterebilir.